Відбулось чергове засідання колегії управління освіти і науки

6 Листопада 2023, 16:07

02 листопада 2023 року начальниця управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук провела чергове засідання колегії управління освіти і науки, на якому розглянуто питання про стан охорони праці та пожежної безпеки в закладах освіти громади.

Інженером з охорони праці групи централізованого господарського обслуговування Наталією Ковальчук проаналізовано стан дотримання законодавства з питань охорони праці, пожежної безпеки в закладах освіти громади за результатами перевірки. В ході обговорення піднято ряд важливих питань, в тому числі про організацію безпечної експлуатації генераторів, особливості роботи на пароконвектоматах працівників харчоблоку.
На колегії також розглянуто питання стану організації національно-патріотичного виховання в закладах дошкільної та позашкільної освіти. Відзначено, що національно-патріотичне виховання є пріоритетним напрямом виховної роботи в закладах освіти громади. У закладах освіти проводиться велика кількість різнопланових заходів, які формують національно-патріотичну свідомість в дітей.
Члени колегії відзначили співпрацю закладів позашкільної освіти із Звягельським ліцеєм з посиленою військово-фізичною підготовкою під час проведення заходів військово-патріотичного спрямування.
Чат-бот Гаряча лінія