Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

13 Серпня 2020, 16:05

Під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко 13 серпня відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Члени комісії розглянули заяви громадян про надання рішень органу опіки та піклування щодо доцільності влаштування дітей на цілодобове перебування до: Житомирської спеціалізованої школи, Коростишівської спеціалізованої школи та Денишівської спеціалізованої школи. Інклюзивно-ресурсний центр, який має функцію дорадчого органу при комісії з питань захисту прав дитини, по кожній дитині розробив рекомендації щодо спеціальної програми навчання та надав відповідні висновки. За результатами розгляду, звернення заявників були задоволені.

Під час засідання комісії з питань захисту прав дитини обговорили можливість розміщення в дитячому будинку сімейного типу родини Щавлінських дитини. Крім того, заслухали інформацію міського центру соціальних служб про зняття з соціального супроводу з досягненням позитивного результату, сімей з дітьми, а також про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія