Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

2 Серпня 2021, 18:49

02 серпня у конференц-залі будинку рад під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія з питань захисту прав дитини сприяє забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

На сьогоднішньому засіданні було розглянуто ряд питань, зокрема:

заяви громадян щодо:

– призначення старшої сестри опікуном над малолітньою сестрою, оскільки батьки дитини померли.

– про надання рішення органу опіки та піклування щодо доцільності влаштування малолітнього сина на цілодобове перебування до Житомирської спеціальної школи терміном на 2021-2022 навчальний рік. Дитина має особливі освітні проблеми.

– про затвердження висновку служби у справах дітей міської ради щодо підтвердження місця проживання малолітнього сина, для його тимчасового виїзду за межі України. Батько дитини на даний час перебуває за кордоном.

Міським центром соціальних служб знято з соціального супроводу 4 сім’ї, в яких виховується 9 дітей з досягненням позитивного результату та взято під соціальний супровід 10 сімей, у яких виховується 21 дитина. Діти у цих сім’ях повернуті до батьків із закладів інституційного догляду (інтернатів). Тому діти потребують допомоги щодо адаптації за новим місцем навчання, а батькам спеціалісти міського центру соціальних служб у процесі супроводу сприятимуть у підвищенні рівня виховного потенціалу сім’ї.

Ще міським центром соціальних служб продовжено соціальний супровід 3 сім’ї у яких виховується 4 дітей.

Також було переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

Служба у справах дітей

 

Чат-бот Гаряча лінія