Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

7 Лютого 2022, 11:09

04.02.2022 року у конференц-залі будинку рад під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія з питань захисту прав дитини сприяє забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

На засіданні комісії розглядались доручення Новоград-Волинського міськрайонного суду щодо надання висновків органу опіки та піклування про визначення місця проживання трьох малолітніх дітей та зміни місця проживання малолітньої дитини.

Також було розглянуто пропозиції та рекомендації відповідно до оцінки потреб чотирьох дітей, влаштованих/зарахованих на цілодобове перебування до закладів.

Міським центром соціальних служб знято з соціального супроводу 5 сімей, в яких виховується 7 дітей та продовжено соціальний супровід однієї сім’ї у якій виховується двоє дітей.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

Служба у справах дітей

Чат-бот Гаряча лінія