Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

10 Червня 2022, 11:19

9 червня під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради.

На розгляд комісії було внесено низку питань, серед яких: про надання висновків щодо доцільності позбавлення батьків батьківських прав відносно дітей, про призначення опіки над дітьми, про неналежне виконання батьками батьківських обов’язків тощо.

Згідно поданих заяв та матеріалів, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, членами комісії прийняті конструктивні рішення.

Наявність матері та батька, спільне проживання з ними – найкраще середовище для розвитку дитини. Проте, іноді таке проживання є небезпечним для неї, оскільки поганий життєвий приклад (пияцтво, ведення аморального способу життя, насильство, проституція, наркоманія та інше) стає на перешкоді права дитини на належне батьківське виховання.

Тому основним завданням комісії з питань захисту прав дитини є сприяння забезпеченню реалізації прав дітей на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

 

Служба у справах дітей Новоград-Волинської міської ради

Чат-бот Гаряча лінія