Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

7 Липня 2023, 15:46

7 липня під головуванням заступниці міського голови Ірини Гудзь відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглянуто дві заяви громадян щодо надання неповнолітній дитині статусу дитини, яка постраждала від воєнних дій та збройних конфліктів та щодо способу участі батька, який проживає окремо, у вихованні малолітньої доньки, оскільки мати дитини перешкоджає його спілкуванню з донькою.
Також членами комісії прийнято рішення про продовження на шість місяців перебування малолітньої дитини у КНП «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків».
Були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

Чат-бот Гаряча лінія