Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

9 Червня 2021, 14:46

9 червня під керівництвом заступника міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Комісія з питань захисту прав дитини сприяє забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

На сьогоднішньому засіданні було розглянуто ряд питань, зокрема:

 – розгляд ухвали Новоград-Волинського міськрайонного суду щодо надання висновку органу опіки та піклування про визначення способу участі батька у спілкуванні та вихованні малолітнього сина, оскільки колишня дружина чинить йому перешкоди у спілкуванні з дитиною;

 – розглянуто заяву матері малолітньої дитини щодо погодження обстеження і встановлення діагнозу її малолітньому сину у КНП «Обласний медичний центр психічного здоров’я» Житомирської обласної ради;

– міським центром соціальних служб взято під соціальний супровід 5 сімей, у яких виховується 10 дітей. Метою соціального супроводу є сприяння в адаптації дітей, позбавлених батьківського піклування, в опікунських сім’ях, створення позитивного емоційного мікроклімату в сім’ях та забезпечення оптимальних умов життя дітей. Одна сім’я перебуватиме під соціальним супроводом з метою попередження вчинення домашнього насильства. Під соціальним супроводом також перебуватиме сім’я у якій дитина потребує адаптації в біологічній родині після тривалого перебування в інтернатному закладі, а батькам необхідно підвищити рівень виховного потенціалу сім’ї;

– міським центром соціальних служб також продовжено соціальний супровід 5 сімей у яких виховується 13 малолітніх дітей. В основному дані сім’ї перебуватимуть під соціальним супроводом з метою підвищення рівня виховного потенціалу.

– також членами комісії було прийнято рішення про зняття в міському  центрі соціальних служб з соціального  супроводу, з досягненням позитивного результату, 4-х сімей  з дітьми.

– переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського  піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені і об’єктивні рішення, спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія