Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

21 Квітня 2021, 12:59

21 квітня у великій залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Основною метою створення комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

Одним із завдань комісії є розгляд питань, у тому числі суперечливих, які потребують колегіального рішення.

На сьогоднішньому засіданні було розглянуто ряд питань, зокрема:

– щодо визначення способів участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітніми дітьми.

– щодо надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав матері по відношенню до двох малолітніх дітей у зв’язку з невиконанням нею батьківських обов’язків та випадків виникнення загрози життю та здоров’ю дітей.

– заяву дідуся щодо призначення його опікуном над малолітнім онуком.

– заяву бабусі щодо призначення її опікуном над чотирма малолітніми онуками.

– заяву особи щодо призначення її опікуном над двома малолітніми дітьми.

– заяву опікуна щодо припинення піклування над неповнолітньою дитиною у зв’язку з виникненням неприязних відносин між підопічною та опікуном. Колегіальним рішенням вирішено залишити дитину під опікою, а міському центру соціальних служб доручено взяти дану сім’ю під соціальний супровід для налагодження стосунків між опікуном та підопічною.

Міським центром соціальних служб було взято під соціальний супровід сім’ю опікуна у якій під опікою виховується малолітня дитина. Мета соціального супроводу: сприяння в адаптації дитини-сироти в опікунській сім’ї, створення позитивного емоційного розвитку в сім’ї та збереження оптимальних умов життя дитини.

Були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту 29 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

 

Чат-бот Гаряча лінія