Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради

10 Вересня 2021, 13:02

09 вересня 2021 року відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради.

У ході засідання було розглянуто п’ять заяв громадян, ще одне питання стосувалось матері, яка неналежним чином ставиться до виконання батьківських обов’язків відносно чотирьох дітей.

Зокрема, за заявою батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу прийнято рішення щодо поповнення їх родини трьома малолітніми дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Дві заяви стосувались позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітніх дітей.

Оскільки у компетенцію служби у справах дітей входить захист житлових та майнових прав дітей, без дозволу Служби не вчиняється жоден правочин з рухомим чи нерухомим майном на яке діти мають право власності чи право користування.

Однією із розглянутих заяв була заява громадянки щодо вчинення правочину з нерухомим майном її малолітніх дітей на яке вони мають право користування. Оскільки заявниця не надала повний пакет документів, передбачений чинним законодавством, то дане питання буде розглянуто після усунення недоліків.

Членами комісії також визначено способи його участі батька у вихованні малолітньої доньки.

Ще одним із питань порядку денного був розгляд результатів перевірки умов проживання дітей, які повернулись у біологічні сім’ї з інтернатних закладів та перегляд і затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного, відповідним структурним підрозділам надано доручення та прийнято виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.

Служба у справах дітей міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія