Відбулось чергове засідання організаційного комітету з визначення переможців відкритого рейтингу популярності “Гордість міста“

12 Березня 2019, 21:42

12 березня 2019 року у конференц-залі міської ради під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося чергове засідання організаційного комітету з підведення підсумків соціально-економічного розвитку міста за 2018 рік та проведення відкритого рейтингу популярності «Гордість міста». 

Цей захід проводиться щорічно з метою відзначення підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та активних громадян міста за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, підведення підсумків роботи за рік, з метою заохочення роботодавців щодо збереження діючих, а також створення нових робочих місць, підвищення ефективності виробництва, визначення кращих у виконанні щорічних завдань, передбачених Програмою соціально-економічного розвитку міста за звітний рік.

Під час чергового засідання членами організаційного комітету було обговорено деякі організаційні питання та основні етапи підготовки до заходу. Також заслухали пропозиції і зауваження щодо нового формату проведення урочистої церемонії нагородження.

За підсумками засідання було дано ряд доручень щодо необхідності ретельного відпрацювання всіх моментів для проведення урочистостей відкритого рейтингу популярності «Гордість міста» на належному рівні.

Крім того, зазначимо, що до нагородження відзнакою визначено 38 номінантів у різних номінаціях. Відповідний проект рішення виконавчого комітету міської ради внесено на розгляд чергового його засідання, яке відбудеться 13 березня 2019 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія