Відбулось чергове засідання Ради з питань розвитку туристичної діяльності у Звягельській громаді

7 Липня 2023, 14:21

Відбулось чергове засідання Ради з питань розвитку туристичної діяльності у Звягельській міській територіальній громаді.

Обговорено актуальні питання розвитку туризму, зокрема проведення Туристичним центром вуличних екскурсій. Аудиторія, яка найбільш зацікавлена екскурсійними пішими маршрутами – це туристи, школярі та студенти навчальних закладів. Зазначалося, що відповідно до індивідуальних побажань під час звернення до Туристичного центру – і розробляється індивідуальний маршрут.
Також під час засідання було обговорено пропозиції туристичних заходів до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Зокрема, це театралізована екскурсія «Лесиним стежками», яка буде проводитись вже вдруге у нашій громаді. Маршрут починатиметься від музею Лесі Українки та завершується біля музею Родини Косачів-Драгоманових. Також буде проводитись фотовиставка «Місцями натхнення», у колекції якої буде підібрано меморіальні світлини Лесі Українки під час її перебування у різних країнах світу, а також містах України.
Окрім цього, членів Ради з питань розвитку туристичної діяльності було поінформовано про хід виконання ремонтних робіт на об’єктах культури та туризму громади, які здійснюються за рахунок коштів місцевого бюджету.

Чат-бот Гаряча лінія