Відбулось чергове засідання Ради з питань розвитку туристичної діяльності у Звягельській громаді

4 Квітня 2023, 8:46

Під керівництвом заступниці міського голови Наталії Борис відбулось чергове засідання Ради з питань розвитку туристичної діяльності у Звягельській міській територіальній громаді.

Під час засідання розглянуто 4 питання відповідно до порядку денного.

✅Туристичним центром м. Звягель презентовано тематичну екскурсію «Звягель – історія та сучасність». Зокрема, екскурсією передбачено ознайомлення із історією міста, яка переплітається із сучасністю, розповідається про видатних постатей, які творили історію та сьогодення.

✅Обговорено макети сувенірної продукції з логотипом міста та можливі варіанти для реалізації планів по виготовленню сувенірної продукції.

✅Також туристичний Центр розповів про наявні тури вихідного дня. Зокрема, напрацьовано туристичний маршрут під назвою «Золота підкова Львівщини», яким передбачено відвідування Олеського, Підгорецького та Золочівського замку, та тури під назвою «Рівненщина відома та невідома» та поїздка до Баранівки, а саме до музею баранівського фарфору, екскурсія в музей-садибу «Поліська хата» та вольєра з плямистими оленями Явненського лісництва. В стадії розробки та апробації перебуває туристичний маршрут до Кам’янець-Подільського, його буде анонсовано у квітні.

Також членами ради детально обговорено перелік пропозицій щодо заходів до Дня міста Звягель, яке вперше буде відзначатись 16 червня.

Чат-бот Гаряча лінія