Відбулось чергове засідання робочої групи з питань підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки населення Новоград-Волинської міської ТГ

29 Квітня 2021, 15:59

Під керівництвом заступниці міського голови Ірини Гудзь відбулось чергове засідання робочої групи з питань підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки населення Новоград-Волинської міської територіальної громади. Зустріч організована спільно з НУО «Сучасний формат» в рамках проєкту «Підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки у громадах Житомирської області» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Королівства Нідерландів. Зазначимо, що співпрацю з цим проєктом розпочато з квітня 2020 року.

Завдяки реалізації заходів проєкту налагоджено діалог та співробітництво в громаді між представниками громадського сектору, місцевою владою, поліцією, створено робочу групу з питань підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки населення, засідання якої відбуваються щомісяця, розроблено та затверджено міським головою План громадської безпеки Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік. До проєкту залучено вразливі групи населення, а особливо молодь та ветерани-учасники бойових дій. В результаті діяльності робочої групи подано 7 ініціатив на розгляд донору, дві ініціативи було відібрано до фінансування.

Участь у черговому засіданні робочої групи взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, виконавча директорка НУО «Сучасний Формат» Жанна Соловйова, мобілізаторка громад Програми ООН з відновлення та розбудови миру Тетяна Лялька, директорка розвитку НУО «Сучасний формат» Марина Хайнак, депутати міської ради, представники відділів, управлінь та комунальних підприємств міської ради, громадськість.

У процесі наради презентували успішні проєкти, які були реалізовані робочою групою. Зокрема, директорка Новоград-Волинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Валентина Найдюк розповіла про ініціативу «Багатофункціональна творча майстерня «Релакс-субота для ветеранів та членів їх сімей». В рамках проєкту закуплено станки, ноутбук, принтер для кольорового друку, ламінатор та клейові пістолети на суму 100 тис. грн. На базі Центру наукової та технічної творчості учнівської молоді відбуваються релаксаційні заходи змістовного сімейного відпочинку для ветеранів АТО та членів їх сімей.

Заступник голови робочої групи, директор міського молодіжного центру Володимир Ліберда проінформував присутніх про ініціативу «Спільний піший туристичний похід – майданчик для спілкування молоді та ветеранів АТО». В рамках проєкту буде закуплено обладнання на суму 85 тис. грн. (бензиновий генератор, спальні мішки, коврики туристичні). Планується проведення щорічних піших туристичних походів для молоді та ветеранів АТО з дискусіями під відкритим небом.

Заступниця начальника управління ЖКГЕ та КВ міської ради Любов Кучерявенко та начальник Новоград-Волинської міської комунальної рятувальної станції на воді Анатолій Колесник презентували проєкт «Реінтеграція учасників АТО у суспільне життя громади шляхом залучення їх до участі у заходах щодо контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, благоустрою та інформаційних кампаніях по підвищенню екосвідомості та безпекових знань населення у місцях масового відпочинку на р.Случ», який є частиною затвердженого Плану громадської безпеки на 2021 рік. На суму 98 тис. грн. планується закупити спорядження для водолазних робіт для місцевої рятувальної станції (гідрокостюм, компенсатор плавучості, регулятор, балон та камеру).

Під час зустрічі директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги міської ради Інна Вошко доповіла про ситуацію щодо вакцинації з метою недопущення поширення вірусу COVID-19, а також представник відділу поліції Олександр Кур’ята розповів присутнім про основні правопорушення, що сталися в громаді.

Програмою ООН з відновлення та розбудови миру підтримано створення комунікаційного простору для ветеранів АТО шляхом передачі комп’ютерного обладнання та меблів для забезпечення повноцінної діяльності.

В рамках реалізації заходів проєкту було забезпечено засобами захисту найактивніші ГО. Учні Новоград-Волинської ЗОШ № 5 отримали перемогу у конкурсі короткометражних аматорських відео «Агенти громадської безпеки» та отримали заохочувальні призи.

 

Чат-бот Гаряча лінія