Відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

26 Квітня 2019, 12:21

24 квітня 2019 року під головуванням голови спостережної комісії виконавчого комітету міської ради Василя Остапчука та за участі членів комісії відбулось чергове її засідання.

Начальник Новоград-Волинського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Пахомов Д.М. доповів про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання та про здійснену роботу з особами, позбавленими волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком.

Нагадаємо, що основне завдання спостережної комісії – це соціальний супровід умовно-достроково звільнених осіб від відбування покарання у виді позбавлення волі. Зокрема, спостережна комісія займається організацією та здійсненням громадського контролю за дотриманням прав, свобод та законних інтересів осіб засуджених до покарання, що не пов’язано з позбавленням волі та осіб, звільнених від відбування покарання; організацією виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадським контролем за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання; наданням допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

 

Чат-бот Гаряча лінія