Відбулось чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

27 Лютого 2019, 18:10

26 лютого 2019 року під головуванням заступника голови спостережної комісії виконавчого комітету міської ради Володимира Правила та за участі членів комісії відбулось чергове її засідання.

Представник Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Петро Єнжиєвський доповів про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання, надану їм допомогу та потреби.

Про здійснену роботу з особою, звільненою з Ізяславської виправної колонії (№31) Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України повідомили провідний фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Бугаревич та представник Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Петро Єнжиєвський.

Крім того, провідний фахівець із соціальної роботи міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Бугаревич доповіла про особу, яка звільнилася із Державної установи «Бердичівський виправний центр № 108» та про особу, яка 29.03.2019 року має звільнитися з Державної установи «Житомирська виправна колонія (№ 4)».

На засідання комісії було запрошено двоє осіб, звільнених з Ізяславської виправної колонії (№31) Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України та з Державної установи «Житомирська виправна колонія (№ 4)», з якими було проведено бесіди та надано консультативну допомогу.

Нагадаємо, що основне завдання спостережної комісії – це соціальний супровід умовно-достроково звільнених осіб від відбування покарання у виді позбавлення волі. Зокрема, спостережна комісія займається організацією та здійсненням громадського контролю за дотриманням прав, свобод та законних інтересів осіб засуджених до покарання, що не пов’язано з позбавленням волі та осіб, звільнених від відбування покарання; організацією виховної роботи з особами умовно-достроково звільненими від відбування покарання та громадським контролем за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання; наданням допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

 

Чат-бот Гаряча лінія