Відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради

15 Серпня 2019, 15:57

14 серпня 2019 року відбулось чергове 79 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, під час якого заслухано та обговорено27 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади. Участь у засіданні взяли 16 членів виконавчого комітету.

На початку засідання вшанували хвилиною мовчання загиблих в «Іловайському котлі» Героїв України.

Затим міський голова вручив привітальні листи членам виконавчого комітету міської ради Олександру Костеченку та Володимиру Помінчуку з нагоди дня народження, яке вони відсвяткували у період між засіданнями.

Під час засідання відповідними рішеннями виконавчого комітету надано разову грошову допомогу: учасникам АТО, ООС та членам їх сімей в сумі 26700 тис. грн.; особам на дороговартісне лікування – 608000 тис. грн. та особам в зв’язку з обставинами в сумі 102500 тиc.грн.

Члени виконавчого комітету міської ради надали дозвіл на здійснення міських автобусних пасажирських перевезень в звичайному режимі руху за маршрутом №11 «РСС-Залізничний вокзал» на період з 19.08.2019 року до 18.08.2020 року перевізнику ФОП Горбовському В.Л. У рішенні закріплено, що перевезення пільгових категорій громадян є обов’язковим.

Також члени виконавчого комітету затвердили заходи з підготовки галузей господарського комплексу міської ОТГ до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. 

Крім того, прийнято ряд поточних рішень про: затвердження висновку органу опіки і піклування, захист прав і законних інтересів дітей, захист житлових і майнових прав дітей, влаштування дітей, поточне будівництво у місті, передачу майна комунальної власності, управління майном комунальної власності, початок навчального 2019 – 2020 року у Школі мистецтв міста, внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік, тощо.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради планується провести 11 вересня.

 

Чат-бот Гаряча лінія