Відбулось громадське обговорення регуляторного акту, який розроблено з метою впорядкування розміщення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської МТГ

27 Лютого 2024, 13:36

У відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» у конференц залі Будинку рад 26 лютого відбулось громадське обговорення регуляторного акту – проєкту рішення міської ради «Про затвердження Порядку розміщення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської міської територіальної громади», який розроблено з метою впорядкування розміщення відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської міської територіальної громади.

До розробки даного регуляторного акту спонукали декілька факторів, таких як тенденція до зростання літніх майданчиків біля закладів громадського харчування, розміщення таких об’єктів благоустрою поряд з магазинами та численні звернення підприємців щодо дозволів і механізмів розміщення літніх майданчиків.

У ході обговорення надійшли пропозиції від фізичних осіб – підприємців до вказаного вище регуляторного акту, враховуючи які, було прийнято рішення внести уточнення до проєкту рішення міської ради згідно з протоколом громадського обговорення.

Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу були розміщені на офіційному веб-сайті Звягельської міської ради – https://portal.nvrada.gov.ua/…/proyekty-regulyatornyh…/ (Портал документів – розділ «Регуляторна політика – Проєкти регуляторних актів»).

Довідково. Влітку 2023 року було проведено зустріч з суб’єктами господарювання задля обговорення напрацювань відповідного регуляторного акту.

https://www.facebook.com/NVeconomic/posts/296039799601756

Маємо надію, що така співпраця буде одним із прикладів того, як громадське суспільство в конструктивній співпраці з підприємцями, депутатським корпусом та службовцями за допомогою необхідних інструментів може реально впливати на процес прийняття рішень та долучатися до вдосконалення своєї громади.

Після проходження погодження регуляторною службою даний проект рішення буде винесено на розгляд сесії міської ради.

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія