Відбулось громадське обговорення регуляторних актів

13 Квітня 2024, 11:39

Відбулося громадське обговорення регуляторних актів – проєктів рішення міської ради «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади» та «Про затвердження Правил користування міським та приміським пасажирським транспортом на автобусних маршрутах загального користування на території Звягельської міської територіальної громади»

Метою яких є:
– підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів, забезпечення належного обліку фактично наданих транспортних послуг, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні реальних втрат доходів від пільгових перевезень на території Звягельської міської територіальної громади.
– підвищення якості та ефективності надання послуг з перевезень пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Звягельської міської територіальної громади.

Активними учасниками обговорення були перевізники, що забезпечують пасажирські перевезення громадським транспортом у громаді, фахівець у галузі запровадження автоматизованої системи оплати проїзду — Іван Фурлет, депутати міської ради Лілія Хрущ та Олег Годун.

Після погодження Державною регуляторною службою розглянутих регуляторних актів, відповідні проекти рішення будуть надані для розгляду виконавчому комітету.

💬Громадське обговорення є одним із інструментів залучення громадян до прийняття рішень. Тому важливо аби громадськість долучалася до обговорень не лише на сторінках соцмереж, а фізичною присутністю на таких заходах, адже повідомлення про обговорення було на усіх доступних інформаційних ресурсах аби потім не виникало непорозумінь, та було менше запитань тощо.

Відділ економічного планування та підприємницької діяльності

Чат-бот Гаряча лінія