Відбулось перше засідання комісії з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році

8 Жовтня 2019, 16:06

8 жовтня 2019 року під головуванням секретаря міської ради Василя Остапчука відбулось перше засідання комісії з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2020 році.

Члени комісії розглянули ряд організаційних питань, зокрема визначили вимоги до друкованих засобів масової інформації, які бажають взяти участь у конкурсі; основні критерії відбору; перелік документів для участі у конкурсі; порядок подання та реєстрації документів учасників; узгодили термін проведення конкурсу; дату, час та місце визначення переможця.

Офіційне повідомлення про проведення конкурсу до 11 жовтня буде розміщено на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці “Оголошення”. Прийом документів здійснюватиметься впродовж двох тижнів, з 15 по 28 жовтня 2019 року (включно).

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія