Відбулось пленарне засідання восьмої сесії міської ради восьмого скликання

7 Червня 2021, 17:37

На черговій сесії міської ради, яка відбулась 3 червня, депутатами міської ради прийнято регуляторні акти, зокрема щодо встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; встановлення ставок єдиного податку; встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку та розміру орендної плати на землю. Також під час пленарного засідання затверджено рішення про встановлення транспортного податку. Дані рішення міської ради будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради (https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/cherven-2021-mr/) в терміни, передбачені чинним законодавством.

Погодили внесення змін до структури виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради. Зокрема, погоджено перейменування відділу підтримки громадських ініціатив міської ради у відділ підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради з введенням посади головного спеціаліста. Перейменовано управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради в управління житлово-комунального господарства та екології міської ради, введено посади двох головних спеціалістів, які будуть займатися питаннями екології.

Також народні обранці прийняли рішення про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік. З метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до налагодження системної взаємодії з органами місцевого самоврядування затверджено положення та програму бюджету участі.

Ряд прийнятих рішень стосувалися комунальної власності Новоград-Волинської міської територіальної громади. Зокрема, затверджено перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2021 році. Прийнято рішення про списання майна комунальної власності, про внесення змін до Програми утримання об’єктів нерухомого майна комунальної власності.

Депутатами підтримано рішення щодо земельних відносин, зокрема щодо передачі у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на територіях сіл Новоград-Волинської міської територіальної громади. Також прийнято рішення про застосування орієнтованої договірної ціни за надання послуг з поводження з побутовими відходами понад встановлені норми.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитися за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/10024.

Всі прийняті рішення, після їх підписання, будуть оприлюднені на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Рішення міської ради» – https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/cherven-2021-prmr/.

Онлайн-трансляція восьмого пленарного засідання міської ради восьмого скликання за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=-l2rPbfkDHc.

 

Чат-бот Гаряча лінія