Відбулось покладання квітів з нагоди 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи

26 Квітня 2021, 17:12

Сьогодні виповнюється 35-а річниця Чорнобильської катастрофи – аварії, яка призвела до однієї із найбільших техногенних та екологічних катастроф в історії людства. Житомирська області є однією з найбільш потерпілих від тих трагічних подій, значна кількість населення Новоград-Волинської міської ТГ відчули і донині відчувають на собі наслідки від аварії на ЧАЕС.

З нагоди пам’ятної дати керівництво Новоград-Волинської міської територіальної громади, представники обласної, районної влади, представники міськрайонної спілки «Чорнобиль», громадськість взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи.

У своєму зверненні міський голова Микола Боровець висловив слова вдячності за самопожертву та мужність кожному ліквідатору, хто став на захист людства від техногенної катастрофи. «Трагедія торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат, спричинила забруднення навколишнього середовища, забрала та покалічила мільйони людських життів. Ми повинні завжди пам’ятати про жертви, які довелося понести внаслідок аварії на ЧАЕС, і зробити все можливе, щоб історія ніколи не повторилася знову,» – наголосив очільник громади.

Почесними грамотами Новоград-Волинської міської ради нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Володимира Акент’єва, Петра Прищепу, Івана Сидоренка та Григорія Трума. Подяки міського голови отримали Галина Амрош, Олена Кузьміч, Лідія Осипчук та Галина Уварова. Також учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС вручено 40 ювілейних медалей.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих, хто не дожив до цього дня, відійшовши у вічність через радіацію.

 

Чат-бот Гаряча лінія