Відбулось позачергове 25 засідання виконавчого комітету міської ради

15 Грудня 2021, 18:10

Питання бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади, захисту прав та законних інтересів дітей, розрахунку різниці в тарифах на послугу з постачання теплової енергії, а також надання повноважень щодо присвоєння адрес розглянуто під час позачергового 25 засідання виконавчого комітету міської ради 8 скликання.

Зокрема, на порядку денному засідання, яке відбулося 15 грудня у великій залі Будинку рад під головування міського голови Миколи Боровця, розглянуто та прийнято наступні питання:

– Про схвалення проєкту бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.

– Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської територіальної громади на 2021 рік.

– Про надання повноважень щодо присвоєння адрес.

– Про захист прав та законних інтересів дітей.

– Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 27.10.2021 №292 «Про влаштування дитини».

– Про затвердження висновку служби у справах дітей міської ради про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.

– Про погодження комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» розрахунку з різниці в тарифах на послугу з постачання теплової енергії для категорії споживачів «Населення». Під час засідання наголошувалося, що дане рішення не передбачає жодних змін в тарифах чи виділення коштів з місцевого бюджету, а є декларуванням факту наявності різниці в тарифах для ймовірної їх компенсації в подальшому.

Підставою внесення на розгляд виконавчого комітету міської ради даного рішення є норми викладені в рішенні міської ради від 25.11.2021 №385 «Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання та тарифу на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 2021-2022 роки».

Нормативно-правовою базою у даній сфері правового регулювання є постанова Кабінету Міністрів України від 15.09.21 № 977 «Про затвердження Методики визначення заборгованості з різниці в тарифах» та постанова Кабінету Міністрів України від 01.09.21 № 932 «Про затвердження Типового положення про територіальну комісію з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах».

Обсяг заборгованості з різниці в тарифах визначається суб’єктами господарювання як різниця між фактичними витратами (з урахуванням витрат інвестиційної діяльності та фінансових витрат, пов’язаних з інвестиційною діяльністю) і фактичними нарахуваннями згідно з тарифами, що затверджувалися або погоджувалися органами місцевого самоврядування.

Питання розрахунку різниці в тарифах ретельно вивчалося комісією із розгляду і погодження розміру різниці в тарифах на комунальні послуги, які надаються комунальними підприємствами Новоград-Волинської міської ради, склад якої затверджено розпорядженням міського голови від 29.11.21 №319(о). За результатами опрацювання комісією необхідних документів, КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» погоджено різницю в тарифах на послугу з постачання теплової енергії для категорії споживачів «Населення» в сумі 7 875 159,26 грн.

 

Чат-бот Гаряча лінія