Відбулось засідання адміністративної комісії

9 Квітня 2019, 14:46

9 квітня 2019 року у конференц-залі міської ради відбулось засідання адміністративної комісії, що створена та діє при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради (голова комісії – керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький).

Відповідно до Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Новоград-Волинської міської ради, затвердженого виконавчим комітетом міської ради № 55 від 27.01.16, діяльність комісії ґрунтується на принципах законності, охорони інтересів держави і особи, гласності, публічності, самостійності і незалежності у прийнятті рішень, об’єктивної істини, рівності учасників адміністративного процесу перед законом. Адміністративна комісія забезпечує своєчасне, всебічне, повне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, вирішення її відповідно до законодавства, виконання винесеної постанови, а також причин та умов, що сприяли вчиненню адміністративних правопорушень.

Підставою для розгляду адміністративною комісією справи є протокол про адміністративне правопорушення, складений у встановленому порядку уповноваженою на те службовою особою відповідного до статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В ході чергового засідання адміністративної комісії було розглянуто 15 протоколів. Найбільша кількість протоколів складено згідно з ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, в тому числі: за торгівлю в недозволеному місці, захаращення території, спалення сухого листя та трави, а також за доведення неповнолітнього до стану алкогольного сп’яніння.   

За результатами засідання адміністративної комісії накладено п’ять штрафів у сумі від 136 грн. до 850 грн. Частину адміністративних справ перенесено до з’ясування обставин на наступне засідання, адже при накладанні стягнення адмінкомісія враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.

 

Чат-бот Гаряча лінія