Відбулось засідання громадської ради при міському голові

30 Серпня 2023, 11:52
Минулого тижня відбулось засідання громадської ради Звягельської міської територіальної громади при міському голові. До засідання долучились міський голова Микола Боровець, заступниця міського голови Ірина Гудзь, начальниця відділу економічного планування та підприємницької діяльності Алла Володіна, голова громадської ради Олена Бадовська, члени громадської ради та представники громадськості.
Під час засідання обговорили:
????хід реалізації у громаді проекту NEFCO «Реконструкція нежитлової будівлі під гуртожиток поліпшеного планування для ВПО»;
????важливість залучення громадськості до розробки стратегії розвитку громади;
???? питання джерел альтернативного водозабезпечення громади.
Міський голова Микола Боровець запропонував звернутися до NEFCO з пропозицією забезпечення першочергово житла для ВПО, які працюють на підприємствах критичної інфраструктури, комунальних установах та бізнесі, та відповідне рішення винести на розгляд засідання сесії міської ради. Наголосив на важливості сприяння працевлаштуванню ВПО та всебічної інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя громади.
Заступниця міського голови Ірина Гудзь нагадала, що наразі Звягельська міська рада працює над розробкою Стратегії розвитку громади і важливо, щоб цей документ був учасницьким (тобто написаний спільно з жителями громади).
Начальниця відділу економічного планування та підприємницької діяльності Алла Володіна додала, що зараз проходить онлайн-опитування жителів громади, яке наразі пройшли лише 358 громадян – це зовсім мало для того, щоб врахувати думку більшості. Тому наголошено саме на розповсюдженні даної анкети серед жителів Звягельської громади (посилання: https://forms.gle/SLGBwpZ2bn9STrwh6 ).
Також члени громадської ради підняли питання – що буде у випадку порушення інфраструктури постачання і як забезпечити місто водою. Микола Боровець запевнив, що проблеми з технічною водою не снує. Щодо питної води – наразі закуплено новий спеціальний автомобіль для підвезення води і тару.
Функціонування громадської ради – важливий фундамент для реалізації жителями громади конституційного права на участь в управлінні рішеннями на місцевому рівні.

Олена Бадовська, голова громадської ради

Чат-бот Гаряча лінія