Відбулось засідання комісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном

1 Лютого 2017, 6:58

1 лютого 2017 року під головуванням першого заступника міського голови Сергія Колотова відбулося засідання комісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном. В засіданні прийняли участь секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Віктор Шалухін та інші члени комісії.

Основне питання, яке було винесено на розгляд комісії, – звернення директора комунального підприємства „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ Тодорович Л.М. щодо внесення об’єкту „Лазня“, що знаходиться на балансі підприємства, в перелік об’єктів для продажу на 2017 рік. Оскільки діяльність „Лазні“ є збитковою для підприємства, що суперечить пункту 3.1 розділу ІІІ Ліцензійних умов з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії. Крім того, приміщення „Лазні“ не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, а підприємство не має коштів на проведення ремонтних робіт та модернізацію матеріально-технічної бази. Отож, з метою надання якісних послуг миття населення, створення комфортних та сучасних умов для відпочинку мешканців та гостей міста, після тривалого обговорення комісійно прийнято рішення про винесення даного питання на розгляд депутатів під час засідань постійних комісій міської ради з подальшим винесенням на пленарне засідання одинадцятої сесії міської ради сьомого скликання. А також було наголошено, що у разі прийняття рішення про внесення об’єкту „Лазня“ в перелік об’єктів для продажу в 2017 році, обов’язковою умовою договору купівлі-продажу має бути збереження цільового призначення об’єкту.

Під час засідання було розглянуто ще ряд звернень, а саме щодо: отримання нежитлового приміщення в оренду; продовження договору оренди нежитлових приміщень; включення окремих установ до Переліку установ, до яких застосовується пільгова ставка орендної плати.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія