Відбулось засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру

15 Травня 2019, 13:02

14 травня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів засідання комісії з питань ліквідації наслідків пожежі будівлі Молодіжного центру управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради на вул. Шевченка,5/1 міста Новограда-Волинського.

Зокрема, участь у обговоренні напрацювань та подальших кроків з відновлення пам’ятки архітектури місцевого значення взяли: заступник міського голови Оксана Гвозденко, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасія Нєпша, начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь, директор міського Молодіжного центру Володимир Ліберда, а також радник міського голови з питань культури Микола Мартинюк, інженер з технічного нагляду за об’єктами будівництва Микола Соловей, депутати та члени виконавчого комітету міської ради.

Як проінформувала т.в.о. начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Анастасія Нєпша, наразі з проектантом підписано додаткову угоду до договору на виконання стадії «П» по ремонтно-реставраційних роботах пам’ятки архітектури місцевого значення.

Також від ТОВ «Творча архітектурна майстерня «Ю.Лосицький»» Національної спілки архітекторів України для погодження надано архітектурні рішення з проведення ремонтно-реставраційних робіт. Згідно календарного плану, до кінця травня роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації (стадія «П») мають бути завершені. Повна вартість цих робіт складає 478 880,64 грн. Затим проектно-кошторисна документація має пройти відповідну експертизу, що дасть можливість оголосити тендер на виконання безпосередніх робіт з відновлення будівлі міського Молодіжного центру та паралельно розпочати роботи з виготовлення робочого креслення, тобто проектно-кошторисної документації (стадія «Р»).

Наразі, під час засідання комісії, її учасники попередньо розглянули розроблені проектантом архітектурні рішення з проведення ремонтно-реставраційних робіт, які пропонується виконати у дві черги. Робота в цьому напрямку продовжується.

 

Чат-бот Гаряча лінія