Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 Червня 2023, 16:01
Сьогодні, 23 червня, під головуванням заступниці міського голови Ірини Гудзь відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На розгляд комісії винесено ряд питань, які безпосередньо стосуються захисту прав та законний інтересів дітей.
Членами комісії розглянуто дві заяви громадян про доцільність позбавлення батьківських прав батьків відносно малолітніх дітей.
Щодо ще шести малолітніх дітей, які тимчасово влаштовані у сім’ї патронатних вихователів, членами комісії визначено шляхи подолання батьками складних життєвих обставин задля створення ними належних умов для повернення дітей у сім’ї.
Також присутніх ознайомили з висновками про стан утримання, навчання та виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, у сім’ях опікунів, піклувальників. Опікунам, піклувальникам, надано відповідні рекомендації.
Були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Члени комісії ретельно вивчили кожне питання порядку денного та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.
Чат-бот Гаряча лінія