Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Сьогодні, 2 листопада, у конференц-залі будинку рад під головуванням заступниці міського голови Наталії Борис відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На засіданні комісії розглянуто ряд питань:
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Були переглянуті та затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Члени комісії ретельно вивчили кожне питання та прийняли виважені та об’єктивні рішення спрямовані виключно на захист прав та законних інтересів дітей.