Відбулось засідання комісії з визначення друкованого ЗМІ для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів

21 Грудня 2017, 9:35

20 грудня 2017 року під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулось перше засідання комісії з визначення друкованого засобу масової інформації для висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у 2018 році.

Члени комісії розглянули ряд організаційних питань, зокрема визначили вимоги до друкованих засобів масової інформації, які бажають взяти участь у конкурсі; основні критерії відбору; перелік документів для участі у конкурсі; порядок подання та реєстрації документів учасників; узгодили термін проведення конкурсу; дату, час та місце визначення переможця.

Так, вимогами до бажаючих взяти участь у конкурсі друкованих видань визначено наступні: сфера розповсюдження – місто Новоград-Волинський; обсяг планової публікації – не менше однієї сторінки на один номер (друга або третя сторінка друкованого видання); періодичність виходу видання – щотижня; мова друку – українська; забезпечення безкоштовними примірниками міських бібліотек; свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації.

Основні критерії, відповідно до яких буде визначатися переможець: вартість (ціна) розміщення інформації та тираж друкованого видання на території міста Новограда-Волинського.

Для участі у конкурсі претенденти повинні будуть подати заяву про участь у конкурсі; копію свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчену підписом редактора (головного редактора) з печаткою (за наявності); 5 номерів друкованого засобу масової інформації (за будь-який період), які б демонстрували досвід з висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів (авторські матеріали); довідку довільної форми про загальний тираж друкованого засобу масової інформації, видану поліграфічним підприємством, на якому він друкується, засвідчену печаткою (за наявності), а також довідку про тираж видання на території міста Новограда-Волинського, підтверджену відповідними документами; офіційну пропозицію щодо вартості (ціни) розміщення інформації з висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів у друкованому засобі масової інформації.

Також членами комісії визначено, що конкурсна документація має бути подана редактором (головним редактором) друкованого засобу масової інформації чи його представником у запечатаному конверті із зазначенням на ньому найменування, його засновника, контактних даних та опису підтвердних документів, що містяться в конверті, на ім’я голови комісії Пономаренко О.А., на адресу відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради (м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, каб. 16).

Реєстрація друкованих засобів масової інформації, як учасників конкурсу, буде здійснюватися шляхом внесення запису до Журналу реєстрації у порядку черговості надходження від них документів для участі у конкурсі. Саме ж розпечатування конвертів відбудеться у день проведення конкурсу.

Офіційне повідомлення про проведення конкурсу має бути розміщене на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради уже 21 грудня 2017 року. Прийом документів здійснюватиметься впродовж двох тижнів, тобто до 3 січня 2018 року (включно). Друге засідання комісії з метою визначення переможця конкурсу заплановано провести 4 січня.
 

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія