Відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми

2 Січня 2023, 9:57

Під головуванням заступниці міського голови Наталії Борис відбулось засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, під час якого підбили підсумки роботи за 2022 рік.

У ході засідання розглянуто планові питання щодо виконання міської Програми з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2022-2026 роки, а саме:

-Про підсумки діяльності Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми за 2022 рік. Розгляд пропозицій щодо удосконалення діяльності Координаційної ради на наступний рік.

-Про підсумки проведення заходів до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства в сім’ї».

-Про роботу міського центру соціальних служб з питань попередження потрапляння в ситуації торгівлі людьми з сім’ями, евакуйованими на тимчасове перебування з районів проведення АТО/ООС.

-Про зняття та постановку на профілактичний облік дітей, які опинились у складних  життєвих обставинах та зазнали насильства в сім’ї.

-Про ситуацію в громаді щодо фактів вчинення насильства в сім’ях та проведення роботи з потерпілими від насильства та кривдниками.

– Про підсумки організації оздоровлення та відпочинку дітей та молоді з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах та дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Також заслухано начальника сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Новоград-Волинського РВП ГУНП в Житомирській області про ситуацію в громаді щодо фактів вчинення насильства. Зокрема, протягом 2022 року надійшло: 1368 заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства з яких зареєстровано 28 кримінальних проваджень. Складено 1087 адміністративних протоколів за статтею 173-2 КУпАП. Працівниками поліції винесено 459 термінових заборонних приписів стосовна кривдників, з яких 490 кривдників перебуває на обліку з них 414 чоловіків та 76 жінок.

Обговорено та затверджено план роботи Координаційної ради на 2023 рік.

 

Чат-бот Гаряча лінія