Відбулось засідання міської архітектурно-містобудівної ради

12 Травня 2022, 16:03

У Будинку рад відбулось засідання міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, яке провела начальник управління – головний архітектор міста Наталія Демяненко.

Під час засідання члени міської архітектурно-містобудівної ради розглянули та підтримали проведення робіт із зовнішнього опорядження нежитлової будівлі з сучасних матеріалів без зміни зовнішньої конфігурації та функціонального призначення на вулиці Соборності, 10 в місті Новограді-Волинському.

Також обговорено питання реконструкції нежитлового приміщення майстерні по ремонту радіо-телеапаратури на вулиці Житомирській, 44 за рахунок добудови. Прийнято рішення запроектувати зовнішнє опорядження фасаду в єдиному архітектурному вигляді та в створі з існуючою суміжною забудовою в межах прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку. Питання опорядження фасаду будівлі внесено на розгляд постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Чат-бот Гаряча лінія