Відбулось засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

21 Січня 15:10

21 січня 2022 року під головуванням міського голови Миколи Боровця було проведено засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Міський голова Микола Боровець зазначив, що наразі необхідно спільними зусиллями напрацювати стратегії та заходи, які сприяли б стабілізації ситуації із захворюваністю на COVID-19 та недопущення розповсюдження нового штаму «Омікрон».

Завідувачка Новоград-Волинського міжрайонного відділу державної установи Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України Наталія Корпач проінформувала присутніх про стрімке погіршення ситуації із зростанням підтверджених випадків COVID-19. Характерною особливістю поточної ситуації є те, що після виходу дітей із канікулярного періоду зросла захворюваність серед учнів шкіл. Станом на 20 січня 2022 року ситуація по закладах освіти із захворюваністю на COVID-19 наступна:

– ліцей № 1 – 8 випадків;

– ЗОШ № 2 – 10;

– ЗОШ № 3 – 3;

– ЗОШ № 5 –3;

– ЗОШ № 6 –3;

– ЗОШ № 7 – 17 дітей і один вчитель;

– ЗОШ № 9 – 4;

– ЗОШ № 10 –2.

– Наталівська ЗОШ – 1.

Генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» Василь Борис зауважив, що новий штам «Омікрон» має високий рівень швидкого розповсюдження. Наголошено на важливості вчасного звернення до лікарів для встановлення діагнозу та недопущення ускладнень протікання хвороби. Зазначалось, що у людей, які вакциновані перебіг хвороби протікає в рази легше та без ускладнень.

Начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук проінформувала про те, що станом на 21 січня 2022 року на дистанційному навчанні перебувають 59 класів закладів загальної середньої освіти громади. Зазначалось, що станом на 21 січня 1152 дитини хворі на грип та ГРВІ, а на COVID-19 – 60 дітей.

У закладах дошкільної освіти ситуація стабільніша, оскільки групи дітей не перетинаються. Наразі у садочках закрито чотири групи.

Зокрема, комісією вирішено у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації щодо захворюваності на COVID-19  та захворювання на ГРВІ організувати освітній процес в онлайн-режимі з використанням дистанційних технологій у закладах загальної середньої, позашкільної освіти та в дитячо-юнацький спортивній школі імені В.П. Єрмакова з 24 січня 2022 року (термін – до стабілізації ситуації).

Детально ознайомитись із рішенням позачергового засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 січня 2022 року можна за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/…/rishennya-miskoyi…/

 

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія