Відбулось засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного п’ятнадцятої сесії міської ради

18 Жовтня 2021, 15:43

Під головуванням міського голови Миколи Боровця 18 жовтня відбулось засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного п’ятнадцятої сесії міської ради восьмого скликання. В рамках засідання члени погоджувальної ради опрацювали пропозиції та зауваження постійних комісій до проєктів рішень міської ради, які пропонуються до погодження на пленарному засіданні сесії, що відбудеться 21 жовтня.

Депутатами міської ради детально розглянуто пропозиції до проєктів рішень: «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Новоград-Волинської міської ради», «Про затвердження Програми фінансової підтримки співвласників багатоквартирних будинків на 2022-2024 роки», «Про надання пільг з постачання теплової енергії, плати за абонентське обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії», «Про внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік», а також до проєктів рішень щодо земельних відносин та інші.

У роботі погоджувальної ради взяли участь секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, керівники депутатських фракцій і груп, а також керівники виконавчих органів міської ради.

За результатами обговорення депутатами міської ради вирішено частину питань порядку денного, які не потребують додаткових роз’яснень, внести на голосування на пленарне засідання сесії за скороченою процедурою. До решти питань внесено ряд доповнень і пропозицій, та буде детально озвучено у сесійній залі.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/zhovten-2021-prmr/

 

Чат-бот Гаряча лінія