Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку

13 Грудня 2021, 17:28

Триває робота з розгляду проєкту бюджету Новоград-Волинської міської ТГ на 2022 рік. Відповідно до статті 77 Бюджетного кодексу України передбачено, що місцевий бюджет затверджується рішенням відповідної місцевої ради до 25 грудня року, що передує плановому.

13 грудня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку (голова постійної комісії, депутат міської ради Андрій Сухих), де детально обговорили всі пункти даного проєкту.

Участь у засіданні комісії взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Ірина Гудзь, Наталія Борис, Віталій Якубов, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля та головні розпорядники бюджетних коштів.

Проєкт рішення детально обговорювався на зустрічах із головними розпорядниками коштів. Також пропозиції та зауваження вносилися до проєкту у ході засідання комісії задля забезпечення збалансованості бюджету на наступний рік. Питання бюджету громади на 2022 рік буде розглядатися усіма постійними комісіями у ході опрацювання порядку денного сімнадцятої сесії міської ради восьмого скликання. Після чого його буде внесено на схвалення виконавчого комітету міської ради та остаточне затвердження сесією Новоград-Волинської міської ради.

Детальніше з проєктом рішення «Про бюджет Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік» можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Проєкти рішень міської ради»: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/11053

 

Чат-бот Гаряча лінія