Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку

18 Листопада 2021, 15:23

В рамках підготовки до чергової шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання 18 листопада відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку, яке провів голова постійної комісії, депутат міської ради Андрій Сухих.

Участь у роботі комісії взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Ірина Гудзь, Наталія Борис, Віталій Якубов, головні розпорядники коштів.

Під час засідання обговорили питання, внесені на розгляд шістнадцятої сесії восьмого скликання. Робота розпочалася з розгляду програм, які планується затвердити аби громада мала можливість ефективно розвиватися. Кожна розроблена програма була детально та обґрунтовано роз’яснена.

Депутатами міської ради опрацьовано профільні питання сфери бюджету міської ТГ, зокрема щодо внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021 рік. Також обговорили та рекомендували до розгляду на черговій сесії міської ради проєкти рішень щодо питань житлово-комунального господарства, соціальної сфери, земельних відносин, бюджету міської ТГ, фізичної культури та спорту, освіти, культури, охорони здоров’я та інших.

Пропозиції, доповнення та зауваження, які були озвучені в процесі засідання щодо окремих проєктів рішень, оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради, яка відбудеться 22 листопада.

Остаточно проєкти рішень будуть затверджуватися під час пленарного засідання 25 листопада 2021 року.

 

Чат-бот Гаряча лінія