Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян

20 Лютого 2019, 18:49

20 лютого 2019 року під час засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян, що відбулась під головуванням депутата міської ради Андрія Рассадіна, було розглянуто питання порядку денного 30-ї сесії міської ради сьомого скликання.

Значну увагу депутати приділили питанню «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік», детально опрацювавши інформаційний матеріал до проекту рішення, що стосується розподілу вільного залишку бюджетних коштів та перерозподілу видатків по галузях.

Також члени комісії розглянули звернення від місцевих активістів з приводу утримання безпритульних тварин, що знаходяться під опікою ГО «Захист тварин «Оберіг», від директора МПК ім. Лесі Українки Ірини Антипчук щодо нагальної потреби ремонту даху закладу культури та ряду інших питань, від директора централізованої бібліотечної системи Людмили Онищук щодо проведення робіт у будівлі центральної дитячої бібліотеки на вул. Соборності,2.

Загалом члени постійної комісії опрацювали усі 44 питання порядку денного, які, зокрема, стосувалися земельних відносин, сфери міського бюджету, галузей охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства, питань структури виконавчих органів міської ради, а також звітів постійних комісій міської ради та посадових осіб тощо.

За результатами засідання було оформлено відповідні висновки, внесено уточнення і пропозиції до проектів рішень, які планується розглянути 28 лютого на черговій сесії міської ради (розпорядження міського голови від 01.02.2019 № 22 (о) «Про скликання тридцятої сесії міської ради сьомого скликання»).

 

Чат-бот Гаряча лінія