Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян

28 Травня 2019, 13:58

28 травня 2019 року під головуванням депутата міської ради Андрія Рассадіна на засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян розглянули питання порядку денного 32-ї сесії міської ради сьомого скликання.

Розглядаючи питання «Про внесення змін до міського бюджету міста Новограда-Волинського на 2019 рік» члени постійної комісії внесли пропозицію щодо розгляду на погоджувальній раді та внесення на розгляд сесійного засідання питання про утримання полігону твердих побутових відходів та виділення коштів на реконструкцію Молодіжного центру.

Також під час засідання було запропоновано внести на розгляд сесії питання про створення «Агенції місцевого економічного розвитку» Новоград-Волинської міської ради.

Крім того, депутати приділили увагу питанням, що стосувалися земельних відносин, сфери міського бюджету, галузей охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, житлово-комунального господарства.

З усіх питань, що включені до проекту порядку денного чергової сесії, комісією прийняті відповідні рекомендації та внесено пропозиції. Усі доповнення та зауваження оформлені протокольно.

 

Чат-бот Гаряча лінія