Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян

31 Травня 2022, 15:21

31 травня, з метою попереднього обговорення проєктів рішень, які вносяться на розгляд двадцять першої сесії міської ради восьмого скликання, відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян (голова комісії Віктор Овдіюк).

Участь у засіданні взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь та Віталій Якубов, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля, головні розпорядники бюджетних коштів.

Депутати міської ради опрацювали проєкти рішень, які планується затвердити на черговій сесії. Зокрема, розглянуто питання, що стосуються роботи житлово-комунального господарства, соціальної сфери, земельних відносин, бюджету міської ТГ, освіти та інші питання порядку денного (https://bit.ly/3NM7GCs). Частина з них була погоджена для голосування на засіданні сесії за скороченою процедурою.

З деяких питань члени комісії надали рекомендації та зауваження. Усі пропозиції та доповнення оформлені протокольно та будуть розглянуті під час погоджувальної ради. Самі ж пленарні засідання двадцять першої сесії міської ради відбудуться 09 та 16 червня 2022 року.

Чат-бот Гаряча лінія