Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку

27 Травня 2020, 16:44

З метою детального розгляду та обговорення питань, включених до порядку денного пленарного засідання 43-ї сесії міської ради (розпорядження від 07.05.2020 №82(о)) 27 травня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку (голова Сергій Хапчук).

Членами комісії уважно опрацьовано інформаційний матеріал до проекту рішення міської ради щодо внесення змін до бюджету Новоград-Волинської міської ОТГ на 2020 рік . Особливу увагу було приділено проектам регуляторних актів: «Про встановлення ставки збору за місця для паркування транспортних засобів», «Про встановлення ставки туристичного збору», «Про встановлення ставки єдиного податку», «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Відповідно до норм Податкового кодексу України органи місцевого самоврядування зобов’язані до 15 липня року, що передує бюджетному періоду, в якому планується застосування встановлення місцевих податків і зборів офіційно оприлюднити рішення про їх встановлення. Варто зазначити, що Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розглянуло та погодило дані проекти рішень міської ради як такі, що не суперечать вимогам законодавства про захист економічної конкуренції.

В цілому члени постійної комісії опрацювали 28 питань порядку денного, які стосувалися земельних відносин, сфери бюджету міської ОТГ, галузей охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, освіти, спорту, а також кадрові питання.

 

Олена Обух, т.в.о. начальника відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

 

Чат-бот Гаряча лінія