Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку

12 Жовтня 2020, 15:40

28 питань порядку денного пропонується до розгляду на засіданні 48-ї сесії міської ради 7-го скликання, що відбудеться 22 жовтня. З метою детального вивчення інформаційних матеріалів, депутатами міської ради розпочата робота в постійних комісіях.

Опрацювання проектів рішень стартувало 12 жовтня із засідання постійної комісії міської ради з питань економічного розвитку (голова Сергій Хапчук). Умовно питання порядку денного можна розділити на декілька блоків: бюджетний, земельний, ЖКГ, соціальний, охорони здоров’я, правоохоронний та кадровий.

Також в рамках останньої для депутатів сьомої каденції сесії, планується оприлюднення інформації про напрацювання Новоград-Волинської міської ради у сфері розвитку Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади та заходи перспективного планування.

Ознайомитись з деталями обговорення питань порядку денного можна за посиланням: https://youtu.be/NSGCTZJIOzg.

Усі озвучені під час засідання постійної комісії доповнення та пропозиції зафіксовані протокольно і будуть враховані при прийнятті остаточних рішень депутатами міської ради на пленарному засіданні сесії.

 

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації

та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія