Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин

14 Квітня 2021, 17:43

В рамках підготовки до чергової шостої сесії міської ради 14 квітня відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин, яке провів голова постійної комісії, депутат міської ради Петро Литвин.

Члени комісії Микола Максименко, Світлана Крапівницька, Сергій Колотов, Андрій Рассадін, Роман Седлецький та Віктор Черевко розглянули та обговорили 48 питань порядку денного шостої сесії міської ради восьмого скликання.

Детально обговорили профільні питання, зокрема затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, а також щодо передачі у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на територіях сіл, які увійшли до складу Новоград-Волинської міської територіальної громади з 1 січня 2021 року.

Опрацювали проєкти рішень про проведення земельних торгів у формі аукціону в місті Новограді-Волинському та про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

Також розглянули проєкти щодо галузей житлово-комунального господарства, соціального захисту, фізичної культури та спорту, освіти, культури тощо.

Пропозиції, доповнення та зауваження, які були озвучені в процесі засідання щодо окремих проєктів рішень, оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія