Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин

15 Листопада 2021, 17:46

Розпочато підготовку до шістнадцятої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбудеться 25 жовтня 2021 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад.

15 листопада 2021 року під головуванням депутата міської ради Петра Литвина відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин.

Як доповідачі участь у обговореннях взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Ірина Гудзь, Наталія Борис, Віталій Якубов та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олександр Доля.

Депутати міської ради детально розглянули 52 питання порядку денного, що вносяться на розгляд пленарного засідання.

Опрацьовано профільні питання: «Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах та за межами сіл Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля», «Про передачу у власність, користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин в межах сіл Наталівка та Олександрівка», «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території м. Новограда-Волинського» та інші.

Депутатською комісією розглянуто ряд проєктів, які стосуються затвердження Програм, що регламентують функціонування галузей та напрямів діяльності міської ради та її виконавчих органів, зокрема: «Про затвердження Програми «Соціальний захист вразливих категорій населення на 2022-2026 роки», «Про затвердження Програми реалізації заходів на виконання «Конвенції про права дитини» на 2022-2023 роки», «Про затвердження Програми висвітлення діяльності Новоград-Волинської міської ради та її виконавчих органів через засоби масової інформації на 2022-2025 роки» та інші.

Також розглянули проєкти галузей житлово-комунального господарства, соціального захисту, фізичної культури та спорту, освіти, культури, тощо.

В ході опрацювання питань, депутати міської ради отримали від відповідальних посадових осіб детальні роз’яснення та обґрунтування необхідності їх прийняття.

Озвучені в процесі засідання пропозиції, доповнення та зауваження щодо окремих проєктів рішень оформлені протокольно та будуть розглянуті під час засідання погоджувальної ради 22 листопада.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/listopad-2021-prmr/

 

Чат-бот Гаряча лінія