Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів

12 Квітня 2021, 15:57

Розпочали свою роботу постійні комісії міської ради з розгляду питань порядку денного пленарного засідання шостої сесії міської ради восьмого скликання, яка відбудеться 22 квітня 2021 року.

12 квітня під головуванням депутата міської ради Дмитра Рудницького відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів. Участь у засіданні взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис, Ірина Гудзь, Віталій Якубов, головні розпорядники коштів та депутати міської ради. Члени комісії опрацювали 48 питань, внесених до порядку денного чергової сесії.

Детально обговорили профільні питання, зокрема щодо переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2021 році, а саме частин нежитлових приміщень на вул. Соборності, 2 площею 84,2 кв. м та 57,4 кв. м. Розглянули питання про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської ТГ – надання дозволу комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськжитлосервіс» на демонтаж, списання з балансу нежитлової будівлі, що знаходиться на вул. Дружби, 50-А загальною площею 362,5 кв. м.

Опрацювали проєкт рішення про створення комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинський полігон ТПВ» та його Статут, який повторно вноситься на розгляд сесії міської ради. Метою створення та діяльності підприємства є надання послуг і виконання робіт у сфері поводження з твердими побутовими відходами (що передбачає: збирання, перевезення, зберігання, сортування, оброблення (перероблення), утилізація, видалення, знешкодження і захоронення відходів).

У процесі засідання розглянули питання щодо внесення змін до структури управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міської ради, а також його перейменування в управління житлово-комунального господарства та екології Новоград-Волинської міської ради.

Також обговорили питання щодо створення комунального закладу «Новоград-Волинський туристичний цент», метою якого є сприяння розвитку туристичної діяльності, реалізації туристичної стратегії та формування позитивного іміджу Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Членами постійної комісії підтримано та рекомендовано на розгляд сесії ряд питань, що стосуються земельних відносин, комунальної власності, змін до бюджету та звіт щодо виконання бюджету Новоград-Волинської міської ТГ за І квартал 2021 року, а також інші питання, які внесенні до порядку денного шостої сесії восьмого скликання міської ради.

З усіма проєктами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://bit.ly/3wJHuAJ

 

Чат-бот Гаряча лінія