Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів

14 Липня 2021, 16:42

51 питання порядку денного пленарного засідання дев’ятої сесії міської ради восьмого скликання розглянули 14 липня на засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів.

Участь у засіданні взяли секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступники міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, керуючий справами виконавчого комітету Олександр Доля, головні розпорядники коштів.

Під час засідання члени постійної комісії заслухали доповіді по проєктах рішень, що внесені на чергове засідання сесії. Опрацювали профільні питання, зокрема щодо створення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Новоград-Волинській міській раді, внесення змін до деяких Програм міської ради в галузі житлово-комунального господарства, списання майна комунальної власності. Розглянули проєкти рішень щодо затвердження Положення про комплексну систему відеоспостереження та відеоаналітики, а також Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, що належать до комунальної власності міської територіальної громади.

Обговорили проєкти рішень щодо галузей земельних відносин, бюджету, соціального захисту, фізичної культури та спорту, культури тощо.

22 липня відбудеться чергове засідання комісії з розгляду питань порядку денного пленарного засідання дев’ятої сесії міської ради восьмого скликання. З усіма проєктами рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/category/lipen-2021-prmr/.

 

Чат-бот Гаряча лінія