Відбулось засідання робочої групи з питань Новоград-Волинського госпітального округу

5 Травня 2017, 8:24

4 травня 2017 року під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової відбулось засідання робочої групи з питань Новоград-Волинського госпітального округу, склад якої затверджено розпорядженням міського голови від 31.03.2017 № 82 (о). Участь у засіданні взяв очільник міста Віктор Весельський.

Члени робочої групи детально розглянули примірне Положення про Госпітальні округи, затверджене наказом Міністерства охорони здоров’я України від 20 березня 2017 р. № 165. Дане Положення визначає загальні організаційні та процедурні засади діяльності госпітальних округів, а також права і обов’язки органів влади, що здійснюють співробітництво у межах госпітального округу.

Згідно з цим Положенням, для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітального округу державної політики у сфері охорони здоров’я, а також щодо організації та функціонування медичної допомоги в госпітальному окрузі створюється Госпітальна рада. Вона буде дорадчим органом, створеним учасниками госпітального округу.

Членами Госпітальної ради будуть представники міст обласного значення, районів, ОТГ, делеговані для роботи у складі Госпітальної ради рішенням місцевих рад. Кількість членів Госпітальної ради від кожного його учасника визначається за відповідною формулою.

Отож, під час засідання було запропоновано включити до складу Госпітальної ради, яка буде утворена у Новоград-Волинському госпітальному окрузі: депутата обласної ради Степана Нусбаума, заступника міського голови, голову робочої групи з питань Новоград-Волинського госпітального округу Ларису Шутову, головного лікаря Новоград-Волинського міськрайТМО Василя Бориса, депутата міської ради, голову ради голів профспілкових комітетів медичних працівників міста та району Костянтина Шнайдера. Відповідне рішення про їх затвердження буде розглянуто на сесії міської ради.

Також було обговорено ряд організаційних питань.

Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 196-р затверджено перелік та склад госпітальних округів Житомирської області. Так, на Житомирщині створюється 4 госпітальні округи з центрами у таких містах: Бердичів, Житомир, Коростень і Новоград-Волинський. До складу Новоград-Волинського госпітального округу входять заклади, розміщені на території: м. Новограда-Волинського, Баранівського, Ємільчинського (крім Барашівської сільської ради) та Новоград-Волинського районів.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія