Відбулось засідання робочої групи з питань підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки населення Новоград-Волинської міської ТГ

6 Серпня 2021, 19:19

Під керівництвом заступниці міського голови Ірини Гудзь відбулось чергове засідання робочої групи з питань підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки населення Новоград-Волинської міської територіальної громади.

На нараді були присутні начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради Юрій Савич, начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради Олександр Поліщук, директор міського центру соціальних служб Олена Котова, головний спеціаліст відділу підтримки громадських ініціатив міської ради Ірина Потопальська, енергоменеджер міської ради, голова громадської організації “ДіяМи” Алла Володіна, депутат міської ради, учасник АТО Олег Годун, начальник Новоград-Волинської міської комунальної рятувальної станції на воді Анатолій Колесник, керівник Новоград-Волинського відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Ігор Лук’янець, керівник Новоград-Волинського відокремленого підрозділу громадської організації «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» Олена Чернявська, директор міського Молодіжного центру Володимир Ліберда, завідуюча відділом обслуговування Центральної бібліотеки, адміністраторка соціального простору Тетяна Мельник, а також в онлайн режимі до наради долучилася мобілізаторка громад Програми ООН з відновлення та розбудови миру Тетяна Лялька.

У процесі засідання начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради Олександр Поліщук проінформував про те, що депутати міської ради на дев’ятому пленарному засіданні міської ради підтримали рішення «Про затвердження Положення про комплексну систему відеоспостереження та відеоаналітики Новоград-Волинської міської територіальної громади», що буде сприяти підвищенню громадської безпеки на території громади.

У бюджеті територіальної громади вже передбачено кошти на реалізацію 1 етапу проєкту. Розпочато проєктну роботу щодо облаштування пішохідних переходів ( встановлено звукові сигнали з таймером часу), а також заплановано забезпечити належний рівень їх освітлення.

Використання комплексної системи відеоспостереження підвищить рівень безпеки дітей, учнів, студентів у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладах, моніторинг дорожнього руху, забезпечення громадської безпеки, порядку на вулицях.

Анатолій Колесник, начальник Новоград-Волинської міської комунальної рятувальної станції на воді розповів про те, що спорядження для водолазних робіт, яке придбано для місцевої рятувальної станції в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру, а це: гідрокостюм, компенсатор плавучості, регулятор, балон та камеру, що дає змогу значно ефективніше здійснювати контроль за дотриманням природоохоронного законодавства та благоустрою. До роботи рятувальної станції також долучаються ветерани АТО.

Тетяна Мельник, адміністраторка соціального простору, який розпочав свою діяльність на базі Палацу культури ім. Лесі Українки, розповіла про заходи, які вже проведені та про заплановані на найближчий час.

Начальник відділу підтримки громадських ініціатив та енергоефективності міської ради Юрій Савич повідомив про початок реалізації нового грантового проєкту, який також фінансує ПРООН, що спрямований на розширення спектру соціального простору у контексті активізації ветеранів АТО та молоді.

 

Чат-бот Гаряча лінія