Відбулося 39 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

25 Травня 2017, 17:38

24 травня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулось 39 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 23 члени виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

На початку засідання міський голова Віктор Леонідович Весельський поінформував присутніх про поточний стан щодо життєзабезпечення міста. А також, вручив привітальні листи головному лікарю міськрай ТМО Борису Василю Миколайовичу з нагоди  15-річчя перебування на посаді та раднику міського голови з питань взаємодії з політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями Віктору Тарасовичу Бусленко з нагоди 50-річного ювілею.

Після чого, секретар міської ради Пономаренко О.А. доповіла про зустріч з представниками Міністерства соціальної політики України, які перебували у нашому місті з робочим візитом щодо впровадження пілотного проекту щодо надання соціальних та адміністративних послуг. Перший заступник міського голови Колотов С.Ю. поінформував присутніх про робочу зустріч з потенційними інвесторами, яка відбулася напередодні та запросив присутніх на громадське обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, яке відбудеться сьогодні о 15.00 годині в великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки. Заступник міського голови Гвозденко О.В. акцентувала увагу присутніх на заходах, які пройшли в місті до Дня Героїв. Заступник міського голови Шалухін В.А. ознайомив присутніх з результатами проведеної робочої зустрічі з потенційними інвесторами.  Заступник міського голови Шутова Л.В. доповіла про робочу зустріч з начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Заінчковським І.А., з метою обговорення питань щодо реалізації проекту «Прозорий соціальний офіс». Крім того, Лариса Валентинівна зазначила, що проведено засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Мета засідання – вивчити досвід роботи закладів соціальної сфери міста для впровадження нових методів у реабілітаційному процесі в установах соціального захисту області. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А. довів до відома присутніх інформацію про проходження весняного призову та військової служби за контрактом.

Потому очільник міста передав слово для ведення засідання заступнику міського голови-начальнику фінансового управління міської ради Ірині Климівні Ящук, яка в свою чергу доповіла про стан використання бюджетних коштів.

Після затвердження порядку денного та часового регламенту члени виконавчого комітету приступили до розгляду питань. На розгляд засідання виконавчого комітету за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено 17 питань, в тому числі: про перехід дошкільних навчальних закладів на новий режим роботи в літній період 2017 року; про надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, про надання разової грошової допомоги на лікування; про надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами; про затвердження висновків органу опіки і піклування; інформація про надання громадянам міста разової грошової допомоги згідно Положення про надання разової грошової допомоги громадянам, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2016 №216, у 2017 році станом на 18.05.2017; про поточне будівництво у місті; про перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; про розгляд заяви громадянина щодо скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності в порядку статті 152 КУпАП; про виключення жилих приміщень з числа службових; про виключення жилого приміщення з числа службового; про включення жилого приміщення до числа службового; про видачу ордерів на службові квартири; про квартирні питання; про житлово-квартирні питання; про встановлення тарифу на послуги з технічного обслуговування пасажирських ліфтів; про внесення змін до меж звичайних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

Зокрема, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради «Про перехід дошкільних навчальних закладів на новий режим роботи в літній період 2017 року», враховуючи значне  скорочення відвідувань  дітьми дошкільних   закладів  у  літній  період, з метою раціонального  використання бюджетних  коштів, проведення   ремонтних робіт дошкільними навчальними  закладами, вирішено: призупинити  тимчасово з 06  червня   по 31 липня 2017 року функціонування дошкільного  навчального закладу   № 9; призупинити тимчасово з 05 по 30  червня 2017 року функціонування дошкільних навчальних закладів №  4, 6, 8, ЦРД, № 16; призупинити тимчасово з 03 по 31 липня 2017 року функціонування  дошкільних навчальних закладів  №   1, 2, 5, 13, 14, 15.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифу на послуги з технічного обслуговування пасажирських ліфтів», з метою приведення тарифів до розміру економічно обґрунтованих витрат на послуги з технічного обслуговування та ремонту пасажирських ліфтів вирішили: встановити  для  виробничої    приватної    фірми    „Житомирліфт  –  1“  тарифи  на послуги з технічного обслуговування та ремонту пасажирських ліфтів в розмірі 0,55 грн за 1 кв.м загальної площі за місяць в будинках, обладнаних ліфтами, крім перших  поверхів.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наступне засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 14 червня 2017 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія