Відбулося 41 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання

29 Червня 2017, 22:42

27 червня 2017 року у великій залі Будинку рад відбулось 41 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 21 член виконкому міськради, керівники виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ, організацій.

На початку засідання міський голова Віктор Леонідович Весельський передав слово для ведення засідання виконавчого комітету міської ради першому заступнику міського голови Сергію Юрійовичу Колотову, який запропонував присутнім членам виконкому затвердити порядок денний та часовий регламент. На розгляд засідання виконавчого комітету було внесено 8 питань. Тож у ході засідання було прийнято наступні рішення: про поточне будівництво у місті; перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; передачу майна комунальної власності територіальної громади міста; про передачу нежитлових приміщень комунальної власності територіальної громади міста; про взяття на соціальний квартирний облік; про квартирні питання; про встановлення тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів; про план роботи виконавчого комітету міської ради на друге півріччя 2017 року.

Після прийняття усіх рішень, які були внесені на розгляд засідання виконавчого комітету Сергій Юрійович запросив присутніх на урочистий мітинг з нагоди 21-ї річниці Конституції України, який відбудеться 28 червня о 10:00 годині на площі Тараса Шевченка. Також перший заступник міського голови закцентував увагу, що 29 червня відбудеться урочиста хода військовослужбовців 30 ОМБр вулицями міста та запросив долучитися аби організувати живий коридор на шляху руху колони.

З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Наступне засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради відбудеться 12 липня 2017 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія