Відбулося 45 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання

12 Жовтня 2017, 19:08

11 жовтня 2017 року під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова відбулося  45 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. На початку засідання Сергій Юрійович зазначив, що відповідно розпорядження міського голови від  07.09.2017р.  № 123-щв міський голова Весельський Віктор Леонідович з 25 вересня перебуває у  щорічній основній відпустці. Виконання обов’язків міського голови на період відпустки покладено на першого заступника міського голови Колотова С.Ю. відповідно розподілу обов’язків згідно розпорядження міського голови від 23.12.2016р.  № 380(к) „Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради“ із змінами від 21.06.2017р. № 179(к) та  від 10.07.2017р. № 199(к).) Також до відома присутніх було доведено, що з 8.00 години 11 жовтня, розпочато у місті опалення приміщень міськрайТМО, об’єктів соціальної сфери, житлового фонду відповідно до розпорядження міського голови від 05.10.2017 №228(о) „Про початок опалювального сезону“. Черговим повідомленням в.о. міського голови представив начальника відділу капітального будівництва управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Хачатрян Ларису Миколаївну, яку призначено з 2 жовтня  2017 року на посаду, як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір, відповідно до розпорядження міського голови від 22.09.2017р. № 290(к).

За  результатами реєстрації у електронній системі голосування на засідання прибуло 19 членів виконавчого комітету міської ради із 26 затверджених на сесії міської ради. Під час прийняття порядку денного Сергій Колотов озвучив пропозицію, яка надійшла від управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради про включення проекту рішення «Про встановлення товариству з обмеженою відповідальністю «Бренвель» тарифу на послуги з теплопостачання для Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради». Дану пропозицію членами виконавчого комітету було одноголосно підтримано, таким чином на розгляд виконавчого комітету було винесено  20 проектів рішень.

Під час розгляду питань порядку денного 45 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання першочергово розглядалося основне питання „Про готовність галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років“.  В. о. начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради С.О.Тимощук доповів, що питання  підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів комунальної власності міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років розглядалось на засіданні виконавчого комітету міської ради в липні цього року на якому були затверджені заходи з підготовки житлово-комунального господарства та установ комунальної власності міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. Зазначив, що стан виконання затверджених заходів постійно контролювався, як  керівниками  галузей так і оперативним штабом з підготовки міста до зими, який очолив начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Богданчук О.В. Затверджені заходи лягли в основу забезпечення фінансування виконання запланованих робіт. Також у ході доповіді Сергій Олександрович озвучив найгостріші проблеми, які виникли у підготовці до зими житлового фонду, з  167 багатоквартирних  житлових будинків міста, які на централізованому опаленні не вдалось обладнати засобами обліку теплової енергії 25 багатоквартирних будинки. Це безпідвальні будинки де відсутня технічна можливість встановлення засобів обліку теплової енергії. У перспективі дані будинки обстежено та надано висновки щодо подальшого їх переведення на індивідуальне опалення.

Крім капітального ремонту будинків  у підготовку житлового фонду входили заходи з перевірки та проведення часткового ремонту внутрішньобудинкових інженерних мереж та запірної арматури, місць загального користування, перевірка стану димових та вентиляційних каналів.

Згідно наданих, керівниками ОСББ, паспортів готовності будинків до роботи в  осінньо-зимовий період 2017-2018 років всі заплановані роботи завершені. Слід відмітити, що цього року, робота сконцентрувалась в основному на ремонті та заміні запірної арматури, заходах з енергозбереження та енергоефективності зокрема за сприяння програми ПРООН, міського бюджету та співфінансуванні співвласників багатоквартирних будинків в місті проведено комплексну термомодернізацію двох житлових будинків, проведені роботи щодо заміни вікон та дверей місць загального користування та заміни ламп на енергозберігаючі.

За інформацією керівників 4 комунальних  підприємств ввірені їм підприємства готові до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ проведено значну  роботу спрямовану на зменшення споживання природного газу та втрат теплоносія в мережах  для чого проведено капітальний ремонт та  замінено – 445 м пог.  в двотрубному вимірі  аварійних ділянок тепломереж, переведено на автономне індивідуальне опалення 1 багатоквартирний будинок на вул. Рокосовського,1, проведено реконструкцію котельні на вул. Шевченка,1.

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради ,,Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства“ –  проведено заміну каналізаційних мереж 354 метри, водогінних мереж 311 м, замінено та відремонтовано 12 магістральних  засувок. Проведено ремонт 3 пожежних гідрантів та встановлено один новий. Підприємство своєчасно ліквідує аварії на водопровідній та каналізаційній мережі.

Комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськжитлосервіс“ – виконано цілий ряд робіт, зокрема поточним ремонтом відремонтовано дахи 7 будинків, проведено ревізію систем централізованого опалення, систем водопостачання та водовідведення, відремонтовано 4 електрощитові. Підприємством освоюється державна субвенція, виконуються роботи по капітальному ремонту будинків на вул. Дружби,129, 131. Роботу підприємства гальмує низький тариф на обслуговування житлового фонду, тому необхідно привести тариф до рівня економічно обґрунтованого для сталої роботи підприємства оскільки відбулось підняття тарифу на обслуговування димовентеляційних каналів та вивіз ТПВ.

У планах підготовки міста до роботи в зимовий період значний обсяг робіт становить ремонт доріг яким займається комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради ,,Шляхрембуд“. На даний час капітально відремонтовано 7 вулиць (Полянського, М’якишева, Кривоноса, Зелена, Рокосовського, Шевченка-Мамайчука, Карбишева, та 2 прибудинкових територій (Шевченка, 4 Леваневського, 5). Поточним ремонтом (суцільним асфальтуванням) відремонтовано 6 прибудинкових територій (Леваневського, 6,4,11,14,12, Пушкіна, 5). Заготовлено 150 тон піщано-сольової суміші, готові 6 одиниць техніки», – поінформував в. о. начальника управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради С.О.Тимощук

Підводячи підсумок Сергій Олександрович зазначив, що в цілому комунальне господарство міста готове до роботи в  осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Тодорович Людмила Михайлівна директор комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради ,,Новоград-Волинськтеплокомуненерго” поінформувала про підсумки ремонтного періоду 2017 року, протягом  якого   всі зусилля  були   спрямовані,  насамперед,   на виконання   енергозберігаючих  заходів   Інвестиційної програми  на 2017 рік, завершення   виконання  заходу  Інвестиційної програми 2016 року  по оснащенню  багатоквартирних  будинків  приладами обліку теплової енергії та на підготовку  теплового  господарства  підприємства  для  того, щоб   вчасно розпочати  опалювальний період  2017-2018 р.р.  та  якісно  без проблем його провести.

Станом на 11 жовтня   2017 р. за  кошти, які   надійшли    від   реалізації  теплової енергії  в 2017 році  та погашення  дебіторської заборгованості споживачами за 2016 рік: встановлено 23 теплових  лічильники; здійснено реконструкцію  котельні  по вул. Шевченка,1 та реконструкцію  теплових мереж  391м. Крім того  замінені  аварійні ділянки  теплових мереж  54 п.м.; встановлені 3 баки запасу очищеної води на котельні по вул. Соборності,68; встановлені  розширювальні баки в котельнях по вул. Соборності,68 та по вул.Пушкіна,8; відремонтовано 696,1 кв.м м’якої покрівлі  виробничих; проведено державну експертизу 23  котлів згідно терміну їх експлуатації; виконані чергові метрологічні повірки; створений запас твердого палива. На разі  виконуються   роботи  по  переносу  тепломережі   на ділянці під  будівництво прозорого офісу. Також були озвучені проблемні питання, серед яких стягнення заборгованості за минулі опалювальні сезони, на сьогодні борг складає 1338,0 тис. грн.. Ще одним з проблемних питань є не відшкодування різниці в тарифах Мінфіном, різниця в тарифах по населенню складає  467,0 тис. грн., по бюджету – 119,7 тис. грн.

Також з даного рішення до слова було запрошено співдоповідачів, а саме:Ващук Т. В.– начальника управління освіти і науки міської ради, Дутчака Л.Р. – начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради, Борис Н. П. – начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, Заєць Л. В. – начальнику відділу культури міської ради, які поінформували, що підпорядковані їм заклади готові до початку опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років.

Потому у ході засідання було розглянуто та прийнято наступні рішення:  про квартирні питання; про взяття на соціальний квартирний облік; про передачу майна комунальної власності територіальної громади міста; про оренду та реєстр майна комунальної власності територіальної громади міста; про захист прав та законних інтересів дітей; про захист житлових і майнових прав дітей; про затвердження висновку органу опіки та піклування; про поточне будівництво у місті; про перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької  діяльності; про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік; про надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей; про надання разової грошової допомоги на лікування; про надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами; про затвердження висновків органу опіки та піклування; про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті. Відповідним прийнятим рішенням встановлено товариству з обмеженою відповідальністю «Бренвель» тариф на послуги з теплопостачання для Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради за 1 Гкал теплової енергії за наявності приладів обліку  – 1189,01 грн. з ПДВ. Тариф буде введено в дію через 15 днів з моменту оприлюднення рішення в друкованих ЗМІ. З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

Начальник управління – головний архітектор міста управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Гудзь Д. С. поінформував присутніх  про укладені  договори про пайову участь замовників будівництва у розвиток інфраструктури міста Новограда-Волинського та стан розрахунків за період 01.01.2017 – 30.09.2017. Відповідно за звітний період замовниками будівництва на розвиток інфраструктури міста  до міського бюджету надійшло 159304,84 грн.

Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К. під час інформування про надходження до міського бюджету коштів від пайової участі за 9 місяців 2017 року, зазначила, що бюджет розвитку міста є складовою частиною соціального фонду міського бюджету. станом на 01.10.2017 бюджет розвитку затверджено в сумі 1855,00 тис.грн., в т.ч. надходження коштів від пайової участі – 155,00 тис.грн. протягом 9-ти місяців 2017 року до бюджету розвитку фактично надійшло 159,3 тис.грн., з них 100,00 тис.грн. було спрямовано на проведення капітального ремонту доріг комунальної власності.

Т.в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Плохотюк О.Ю. поінформувала про надання громадянам міста разової грошової допомоги згідно Положення про надання разової грошової допомоги громадянам, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2016 №216, у 2017 році станом на 01.10.2017.  Відповідно до якої протягом 2017 року учасникам АТО та членам їх сімей було надано разової грошової допомоги на суму 335900 тис.грн.; громадянам, які потребують лікування, протягом 2017 року  – 1793700 тис.грн., також з інших питань було надано допомоги на суму 130900 тис.грн. також Оксана Юріївна наголосила, усі заяви розглядаються комісійно,  192 громадянам було відмовлено у наданні разової грошової допомоги

Після розгляду порядку денного 45 засідання виконавчого  комітету міської ради сьомого скликання заступник міського голови Оксана Гвозденко запросила присутніх на заходах з нагоди Дня Захисника України, свята Покрови, 75-ї річниці створення УПА, які проходитимуть у п’ятницю, 13 жовтня 2017 року. О 13:00 годині на відкриття пам′ятного знаку «Воїнам, які віддали життя за волю України» на території Свято-Михайлівської православної церкви, о 14:00 годині на концертну програму «Воскресне волі дух і наша сила».

Чергове 46 засідання виконавчого комітету міської ради згідно Регламенту роботи виконавчих органів та виконавчого комітету міської ради та плану роботи виконавчого комітету міської ради на друге півріччя 2017 року планується провести  8 листопада 2017 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія