Відбулося 54 засідання виконавчого комітету міської ради

24 Листопада 2022, 13:12

23 листопада під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулося 54 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

Відповідно до порядку денного заслухали та прийняли до уваги звіт директора дитячо-юнацької спортивної  школи імені В.П.Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді фізичної  культури та  спорту Новоград-Волинської  міської  ради Дмитра Пісоцького  про роботу за 2020-2022 рр.

Йшлося про те, що головним завданням заслуховування даного питання було вивчення та аналіз проблемних питань спортивної установи та шляхів їх вирішення.

Наразі у 15 відділеннях з видів спорту (баскетбол, боротьба вільна, боротьба греко-римська, бокс, важка атлетика, волейбол, волейбол пляжний, жіночий футбол,  карате, карате для осіб з інвалідністю, кікбоксинг, пара-армрестлінг, теніс настільний, шахи, шашки) ДЮСШ імені В.П.Єрмакова працює 46 груп.

Протягом 2020-2021 рр. по всій території України діяли обмеження, пов’язані з карантином, а з 24 лютого 2022  року діє воєнний стан. Все це не сприяло розвитку спортивної галузі. Наявні й певні кадрові проблеми, адже частина фахівців стали до лав ЗСУ, дехто виїхав за кордон. Разом з тим було вжито максимальних зусиль у забезпечення діяльності місцевої ДЮСШ. Організовано дистанційні тренування, вводилась змішана форма навчання, проводилась виховна, інформаційна та методична робота з вихованцями за допомогою сучасних засобів комунікації.

Завдяки підтримці та виділенню коштів з бюджету міської ТГ, ДЮСШ імені В.П.Єрмакова має сучасну спортивну базу: спортивний ігровий зал, спортивний зал для занять карате, спортивний зал для занять важкою атлетикою, спортивний зал з тренажерним обладнанням, спортивний зал для занять боксом, кікбоксингом та армспортом для осіб з інвалідністю, сучасні роздягальні. Збільшилася сума бюджетного фінансування витрат та участь вихованців ДЮСШ у змаганнях різних видів.

Серед перспектив розвитку керівництво дитячо-юнацької спортивної школи визначає проведення роботи щодо залучення позабюджетних коштів на розвиток установи; створення спеціалізованих спортивних класів при закладах освіти громади; вивчати питання відкриття нових відділень з видів спорту при наявності кваліфікованих тренерів, матеріальної бази з метою залучення більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом тощо.

Знято з розгляду засідання та направлено на доопрацювання проект рішенням «Про затвердження планувальної документації КТП «Міський ринок».

Виконавчий комітет розглянув та схвалив  рішення:

Про містобудівну діяльність.

Про відміну аукціону з передачі в оренду нерухомого майна комунальної власності.

Про внесення змін до заходів з підготовки галузей господарського  комплексу Новоград-Волинської міської територіальної громади до роботи в  осінньо-зимовий період 2022-2023 років.

– Про   захист прав та законних  інтересів дітей.

– Про захист  житлових і майнових прав дітей.

– Про надання адресної грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації.

– Про надання адресної грошової допомоги громадянам на лікування.

– Про надання адресної грошової допомоги громадянам в зв’язку з погіршенням  матеріального стану.

 

Пряма трансляція 54 засідання виконавчого комітету міської ради за посиланням https://youtu.be/kbPsSmnTEi8 .

Чат-бот Гаряча лінія